
|
Yogakring Nijmegen Een groep yogadocenten uit de omgeving Nijmegen, Oss en Uden heeft zich verenigd in de 'Yogakring Nijmegen'. Deze komt acht maal per jaar bijeen.
In de bijeenkomsten staat uitwisseling van ervaring en kennis centraal. Actuele zaken binnen het vak komen aan de orde en oefeningen worden met elkaar uitgewisseld, beoefend en besproken. De docenten leren zo van elkaar en vergroten hun vakbekwaamheid.
De meeste docenten zijn aangesloten bij de Vereniging Yogadocenten Nederland (VYN). Deze vereniging stelt eisen aan de opleiding en instelling van de aangesloten leden. VYN-leden hebben een erkende opleiding gevolgd en zijn verplicht jaarlijks bijscholingen te volgen.
Samenstelling · Heleen Backus, Nijmegen; Yoga en zwangerschapsbegeleiding · Mechtilde van Gool, Nijmegen · Lieske van Houte, Nijmegen · Peter Kooij, Nijmegen-Oost · Margret van Laer, Nijmegen · Margreet Stokman, Oss; Yoga, zwangerschapsyoga en kinderyoga · José van Weerdenburg-Esser, Oss · Katinka Veldhuizen, Odiliapeel · Mart Zanders, Nijmegen |
|
YOGA UDEN |
|
Goed voor lichaam en geest! |